Pigūs šiltnamiai

Nepermokėk už tą patį!

Sodo lauko dušas

Dvigubas sodo dušas

Po darbų sode norisi nusiprausti ar karštą vasaros dieną atsigaivinti po vėsia vandens srove, tačiau sode ar sodyboje neturite dušo ar vonios? Lengvai ir greitai sumontuojamas sodo dušas yra puikus pasirinkimas, nereikalaujantis nei vandentiekio, nei nuotekų sistemos! 

Lauko dušo kabina puikiai tinka sode, sodyboje, statybų metu ar kempinguose. Taip pat kabiną galima panaudoti ir kaip namelį tualetui! 

Dušo kabinos rėmas yra iš tvirto cinkuoto vamzdžio (20 x 20 mm), o sienelės iš balto arba sidabrinio polikarbonato, kurio stotis 4 mm. Komplekte taip pat yra tvirtos medinės grindys, ant kurių kur kas maloniau stovėti nei ant plastiko! Pagal poreikius galite pasirinkti vandens bakus nuo 110 iki 200 litrų. Galima ir su elektriniu tenu – taip garantuotai turėsite šiltą vandenį!

Sodo lauko dušo kabinos kaina

 1 x 1 m dydžio dušo kabina – 180 €. 

2 x 1 m dydžio dušo kabina – 250 €.

Dušo kabinų aukštis – 2,25 m, tad tiks ir aukštiems!

* Sodo dušo vidaus matmenys nežymiai mažesni.

Vandens talpų (bakų) kainos

  • 110 litrų talpos bakas – 110 €
  • 150 litrų talpos bakas – 130 €
  • 150 litrų talpos bakas su el. tenu – 150 €
  • 200 litrų talpos bakas – 150 €
  • 200 litrų talpos bakas su el. tenu – 170 €.

Bakai yra pagaminti iš maistinės plastmasės. Juoda bako spalva ir plokščia forma puikiai sugeria saulės šviesą ir tokiu būdu pašildo bake esantį vandenį. Net ir be elektrinio teno duše galėsite praustis ne po lediniu vandeniu. 

Sodo dušas – puikus pasirinkimas norintiems vasaros savaitgalius gamtoje leisti komfortabiliau.