Pigūs šiltnamiai

Nepermokėk už tą patį!

Pavėsinės

Sode, sodyboje ar individualus namo kieme vienas iš svarbiausių statinių – pavėsinės. Pavėsinę turėti savo kieme galima dviem būdais: įsigyjant jau pagamintą ir greitai ją pastatant arba projektuojant ir statant pagal individualų planą. Pastarasis variantas suteikia daugiau galimybių, beveik neribojama pasirinkimo laisvė, tačiau kartais tai trunka kone tiek pat laiko kaip ir namo statybos. Mes siūlome laiko veltui negaišti ir pasirinkti paprastesnį ir pigesnį variantą, kuris taip pat puikiai atliks savo funkcija, bus ilgaamžis ir džiugins Jus – greitai pristatomos ir dar greičiau pastatomos pavėsinės.

Mūsų siūlomos pavėsinės yra trijų modelių: Gracija, Bačka ir Ponaitis.


Bačka

Pavėsinė BAČKA

Pavėsinė „Bačka“ – puikus pasirinkimas ieškantiems privatumo ir užuovėjos. Ši pavėsinė turi stogą nuo pat žemės, todėl iš dviejų pusių ji yra maksimaliai uždengta.

Pavėsinės ilgis – 2 metrai. Laisvai telpa 6 žmonės, tačiau gali susėsti ir 8 asmenys.

Pavėsinės kaina 240 €


Gracija

Pavėsinės GRACIJA

Grakšti, gracinga pavėsinė „Gracija“ – sodo puošmena. 2 metrų ilgio pavėsinėje komfortiškai jausis 6-8 žmonės.

Esant poreikiui įmanoma uždengti ir papildomas sienas (rekomenduojame tentą) – taip turėsite daugiau privatumo. Tačiau ir atviromis sienomis tai puiki pavėsinė nuo lietaus ar tiesioginių saulės spindulių!

Galima sujungti dvi pavėsines – taip sutalpinsite dar didesnę kompaniją!

Gera kaina – 220 €


Ponaitis

Ponaitis - pavėsinė

Pavėsinė „Ponaitis“ savo išvaizda labai panaši į „Gracija“, tačiau matomos labiau „vyriškos“ formos. Atvira, tačiau puikiai nuo lietus ir saulės apsauganti pavėsinė bus ideali 6-8 asmenų pasisėdėjimui.

Kaina tik 220 €

Visos pavėsinės komplektuojamos su patogiais suolais ir stalu, tvirta konstrukcija ir polikarbonato stogu. Stogo spalva gali būti pilka arba ruda.