Pigūs šiltnamiai

Nepermokėk už tą patį!

Agro pramoninis

AGRO pramoninis šiltnamis

Auginate gerokai daugiau nei Jūsų kaimynai? Užsiimate komercine daržininkystę? Jums reikalingas aukštos kokybės AGRO pramoninis pro šiltnamis.

Pramoniniai PRO šiltnamiai iš AGRO serijos pasižymi tokiomis pačiomis puikiomis savybėmis kaip ir kiti šios linijos šiltnamiai, tačiau pramoninių dydis yra kur kas didesnis. Standartinis pramoninio šiltnamio plotis yra 5 metrai, ilgis nuo 4 metrų, o aukštis net 3 metrai. Tokiame šiltnamyje ne tik galėsite patogiai vaikščioti ir dirbti, bet taip pat tilps ir technika, galėsite auginti daugiau aukščio reikalaujančius augalus.

AGRO pramoninis PRO šiltnamis yra arkinės formos, todėl ant jo stogo nesikaups sniegas – o tai didelis palengvinimas tiems, kurie žiemos metu negali pasirūpinti reguliariu sniego valymu. Be abejonės, žiemą rūpintis šiltnamiais tikrai nėra labai patrauklu net ir tiems, kurie gyvena šalia. Taigi, sutaupykite laiko rinkdamiesi pramoninį šiltnamį, nuo kurio sniegas nukrenta pats.

Ieškantiems profesionaliausio sprendimo siūlome pramoninį PRO šiltnamį. Šie šiltnamiai ypač gera vertinami dideliais kiekiais auginančių sodininkų ir ūkininkų. Profesionalūs šiltnamiai gali būti naudojami ištisus metus.

Aukščiausios klasės pramoninio PRO šiltnamio kaina priklauso nuo Jūsų poreikių – susisiekite ir pateiksime pasiūlymą.

Pigesni pramoniniai šiltnamiai

Patys populiariausi mūsų siūlomi ekonominės klasės pramoniniai šiltnamiai yra šie 3 metrų aukščio:

  • 5 x 6 m.
  • 5 x 8 m.
  • 5 x 10 m.

Galime pasiūlyti ir puikų pramoninį šiltnamį, kurio plotis būtų 6 metrai, o aukštis 3,75 m.

Pramoninių šiltnamių karkasas yra gaminamas iš tvirtų kvadratinių cinkuoto plieno vamzdžių (30×30 cm). Detalių metalo storis siekia ne mažiau kaip 1,5 mm, todėl šiltnamis bus ilgaamžis.

Tarp šiltnamio lankų yra 2 metrų atstumas, o visi karkaso elementai sujungiami į vientisą tvirtą konstrukciją, sutvirtintą cinkuotais varžtais ir spaustukais

Šiltnamis gali būti statomas tiek ant betoninio pamato, tiek ir ant medinio karkaso. Visa konstrukcija dengiama vienguba arba dviguba plėvele, skirta profesionaliam naudojimui. Dviguba plėvelė padeda minimalizuoti šilumos nuostolius, tad jei šiltnamį naudojate ir šaltuoju metų laiku – tai Jums gali būti aktualu. Plėvelė tvirtinama prie karkaso specialių klipsų pagalba, todėl neplyšta jungimo vietose. Tvirtinimai įskaičiuoti į kainą! Plėvelei taikoma garantija, o atidaromos šiltnamio dalys (langai, durys) yra dengiami polikarbonatu. Standartinės durys 2 x 2 m. Tipinėje šiltnamio komplektacijoje yra dvi didelės orlaidės šiltnamių galuose.

Domina pramoniniai šiltnamiai? Kreipkitės ir pateiksime kainą, atsižvelgdami į Jūsų šiltnamio dydį.